Rzeczy, których nigdy nie powinieneś mówić kobiecie

Podróżując po różnych portalach, rozmawiając ze znajomymi oraz poznając nowe kobiety niezależnie od kraju  często słyszę, jakich to kiepskich tekstów nie używają kolesie żeby je poderwać. Oto 4 z nich, które nigdy nie powinny być przez Ciebie wymawiane

1.Założę się, że mężczyźni cały czas z Tobą flirtują –

Nie, nie, nie i jeszcze raz nie ! Nie dawaj kobiecie takiej walidacji, niezależnie od tego czy faktycznie jest cały czas podrywana. Jeśli o tym wspomniesz, natychmiast budujesz jej ego lub przypominasz jej o rzeczywistości, która ją spotyka za każdym razem gdy idzie do klubu. Automatycznie stawiasz się na niższej pozycji w tej interakcji niż ona oraz dodatkowo dajesz jej do zrozumienia ” Jestem kolejnym z tych kolesi, który tez będzie Cię podrywał”. Wniosek jest prosty, mówiąc to zyskujesz nic, a w zamian możesz jedynie pogorszyć sprawę.

2.Czy masz chłopaka ? 

Nigdy przenigdy nie zadawaj tego pytania. Jest wiele sposobów na to, by dowiedzieć się czy ona jest z kimś, ale pytanie o to wprost ujawni Twoje intencje zdecydowanie za wcześnie i bardzo często ona odpowie Ci, że ‘tak’ nawet jeśli jest to ktoś z kim tylko czasem się spotyka. A w chwili gdy ona powie ‘tak’ ta relacja zmieni się bardzo szybko i nie będzie to pozytywna zmiana.

3.Założę się, że słyszysz to cały czas

 Znowu mamy do czynienia z sytuacją podobną do punktu 1. Mówiąc to, natychmiast wrzucasz się do kategorii mężczyzn, którzy już to powiedzieli ( co ona słyszy cały czas). To również niepotrzebnie podwyższa jej ego. Cokolwiek chcesz do niej powiedzieć, niech nie brzmi to jak przeprosiny i zawierało wyczuwalną nutę niepewności.

4.Czy mogę dostać Twój numer ? 

Nigdy nie mów ‘czy mogę’. Brzmi to jakbyś prosił ją o pozwolenie, zamiast tego jest wiele innych opcji, aby zdobyć jej numer nie używając tego zwrotu. Polecenie takie jak “Wpisz mi swój numer do telefonu” będzie znacznie efektywniejsza. Zawsze przypuszczaj, że ona zgodziła się bez pytania.