Gdzie poznać dziewczynę kobietę – 30 sposobów

Posuń się naprzód poza szkołę średnią, studia i poza swój krąg towarzyski… I napotkasz niefortunny problem, z którym boryka się dziś wielu mężczyzn: Gdzie mogę spotkać kobiety?


Podczas gdy prawie połowa światowej populacji składa się z kobiet (około 3,52 miliarda), rzeczywistość znalezienia odpowiedniej kobiety nie jest tak łatwa, jak się wydaje. Dlaczego tak jest? Cóż, oto odpowiedź i prawdopodobnie nie spodoba ci się to.

Nie zamierzam podawać Ci statystyk, które mówią, że tylko pewien procent jest samotny, atrakcyjny, w formie, itp. Mam zamiar płasko powiedzieć ci prawdę bez wszystkich wymówek.

Większość facetów, którzy naprawdę zmagają się z kobietami mają jeden wspólny problem: Nigdy nie wychodzą z domu lub biura!

Kiedy to robią, idą do miejsc, gdzie konkurencja jest zbyt duża. Są to te same rodzaje miejsc, gdzie kobiety chcą się zrelaksować, a nie być uderzane w kółko! Albo tak się zakopują w swoich telefonach, że wyłączają resztę świata.

Jeśli chcesz poznać kobiety, musisz przestać być tak rozproszony. Nawiąż kontakt wzrokowy i uśmiechnij się. Bądź obecny i w chwili obecnej. Daj im znać, że jesteś zainteresowany. Otwórz swoje pieprzone usta!

W życiu jest coś więcej niż tylko Tinder i internetowe serwisy randkowe. To idzie prosto z powrotem do aspektu konkurencji, o którym właśnie wspomniałem powyżej. Chcesz uniknąć gonienia kobiet i cuchnących desperacją? Przeczytaj poniżej:

Rzeczywistość

Niezależnie od dnia lub czasu, kobiety są na zewnątrz i na temat, wszędzie, uczestnicząc w całym szeregu wydarzeń społecznych z funkcji religijnych do pracy wolontariuszy, wycieczki na zakupy, itp. W porównaniu, przeciętny pojedynczy człowiek siedzi w domu, zupełnie sam.

Mniejsza konkurencja

Zanim wskoczysz do listy miejsc, aby spróbować poniżej, rozważyć jeden kawałek rady pierwszy: Idź do miejsc, w których jest mniejsza konkurencja. Innymi słowy, miejsca, w których kobiety nie spodziewają się, że będą podrywane lub podchodzone.

Jeśli chodzi o bary i kluby, to rzeczywistość jest taka, że większość facetów i dziewczyn nie robi nic, poza gapieniem się na siebie przez całą noc. Mężczyźni, którzy odnoszą sukcesy grają w świetną grę i niestety, większość mężczyzn nie może nawet konkurować na ich poziomie.

Teraz, podczas gdy sukces jest w liczbach, nie oszukuj się. Kobiety zauważają, kiedy mężczyzna zostaje odrzucony, nawet jeśli jest w połowie drogi przez pokój. Większość facetów próbuje w kółko i w kółko, a pod koniec nocy ich głowy wiszą nisko i cuchną desperacją. Czy zobaczą sukces po dwudziestym razie?

Pewnie, że mogą. Jednak większość facetów nie mają wystarczająco duże emocjonalne konto bankowe, aby obsłużyć tyle odrzucenia, zwłaszcza w jednej nocy.

Po co przechodzić przez to wszystko, nie mówiąc już o radzeniu sobie z całą konkurencją, jeśli nie musisz?

W rzeczywistości, możesz być najlepszą i jedyną opcją dla kobiety.

Oto jak:

Places outside of the box.

Teraz, te miejsca nie są przełomowe, chociaż być może dla Ciebie, kilka z nich może być. W rzeczywistości, większość z tych miejsc to miejsca, gdzie faceci odmawiają chodzenia w weekendowe wieczory. Dla nich, spędzanie czasu w tych miejscach równa się jednej rzeczy: zmarnowanemu weekendowi.

To nie może być dalsze od prawdy! Spójrzmy prawdzie w oczy, możesz być tak samo osądzający jak faceci, którzy nie są wystarczająco odważni, aby do nich pójść. Albo możesz dać te miejsca spróbować i zobaczyć, jak po prostu jak łatwo spotkać kobiety.

To jest twój wybór. Dla Twojego dobra, mam nadzieję, że odważyć się do nich z otwartym umysłem i zacząć myśleć poza pole, gdy nadszedł czas, aby wymyślić nowe sposoby na spotkanie z kobietami.

Gdzie spotkać się z kobietami

1. Jak poznać dziewczynę na lotnisku

Chyba że podróżujesz na bardzo własnym prywatnym odrzutowcem, będziesz utknął robi to samo, co wszyscy inni: Czekając. Twój lot się opóźnia, Twój layover jest zbyt długi, a może przybyłeś trochę za wcześnie na lotnisko w zaawansowanym stadium. Wszystko to prowadzi do nudy.

W rzeczywistości, większość ludzi szuka sposobów na spędzenie czasu; rozmowa jest świetnym sposobem, aby to zrobić. Już samo przebywanie w danym miejscu sprawia, że masz coś wspólnego, zanim jeszcze zaczniesz nawiązywać rozmowę. Oczywiście wielu z nich jest poszukiwaczami przygód lub po prostu chce poznać nowych ludzi podczas swoich podróży.

Weźmy na przykład moją podróż do Londynu. Podczas pierwszego lotu poznałem kobietę z mojego rodzinnego miasta, która czekała w poczekalni. Podczas lotu z przesiadką poznałem dwie Brytyjki, które siedziały naprzeciwko mnie; obie mieszkały w Londynie, niedaleko mojego hotelu. Podczas mojego ostatniego lotu powrotnego do domu, spotkałem inną kobietę z mojego rodzinnego miasta, która wracała z wakacji w innym stanie.

Nawet jeśli jesteś do bani w dziale komunikacji, prowadzenie rozmowy na lotnisku jest prawdopodobnie jedną z najłatwiejszych rzeczy do zrobienia. Ludzie uwielbiają opowiadać o wszystkich swoich wakacyjnych doświadczeniach i historiach. Są chętni, aby polecić swoje najlepsze restauracje rodzinne, bary, atrakcje itp. też.

2. Muzea. Muzea sztuki, galerie sztuki, muzea historyczne/naukowe, wystawy itp.

Kolejna rzecz do rozważenia: Wiele uniwersytetów gości studenckie oparte na sztuce / pokazach projektowych przez cały miesiąc. 

3. Poczta

Kiedy wypompowywałam zamówienia do sklepu, codziennie odwiedzałam pocztę. W połowie przypadków w kolejce obok mnie czekała kobieta w moim wieku. W rzeczywistości, kobiety też wysyłają rzeczy.

4. Spotkania

Istnieje grupa meetup dla niemal wszystkiego w tych dniach. Od technologii do spacerowiczów z psami, wędrowców, dzianiny i więcej. Możesz to nazwać, a jeden prawdopodobnie istnieje.

5. Oparte na wierze

Jeśli jesteś religijny, dołącz do grupy kościelnej. Moi sąsiedzi byli mocno zaangażowani w tego typu rzeczy lata temu i byłem zaskoczony odkryciem, jak wiele wydarzeń, na które zostali zaproszeni.

Jednak nie mówię tu tylko o studiach biblijnych. Mówię o imprezach, lokalnych spotkaniach, raczej zabawnych wydarzeniach wolontariackich itp.

Nie trzeba dodawać, że ich krąg towarzyski tylko dzięki temu, że byli w grupie kościelnej, był ogromny. Pamiętaj, przyjaciele prowadzą do więcej przyjaciół, i tak, więcej nowych kobiet też.

6. Rekreacyjne Ligi Sportowe

Dołącz do nich, nawet jeśli jesteś do bani w sporcie i nie planujesz być gwiazdą sportu w swoim życiu. Od co-ed sportów jak kickball do barów z meczów siatkówki, istnieje wiele rekreacyjnych lig sportowych można uczestniczyć w lub przynajmniej iść i kibicować i ewentualnie uruchomić do Miss Right.

7. Weź udział w zajęciach

To nie znaczy, że musisz wrócić do college’u! Spróbuj poprawić, zajęcia kulinarne, fotografia, lekcje muzyki, taniec, joga / fitness, itp. Jeśli lubisz piwo lub wino, wziąć kurs i dowiedzieć się / smak wszystkich różnych rodzajów.

8. Centra adopcji zwierząt

Poznaj najlepszego przyjaciela człowieka i potencjalnie swoją następną dziewczynę. Szczeniaki ze schronisk potrzebują tego samego rodzaju miłości i towarzystwa, którego szukasz. Jednak to nie znaczy, że musisz adoptować psa na miejscu w lokalnym schronisku lub centrum ratowania zwierząt.

Zawsze możesz iść z zamiarem po prostu interakcji z zwierzętami, które rozpaczliwie potrzebują ludzkiego przyjaciela na dzień. Większość z tych miejsc, jeśli nie wszystkie, chętnie powita Cię z otwartymi ramionami.

Jako plus, akt sam pokazuje swoją łagodną stronę do każdej kobiety można natknąć. Teraz, gdy możesz myśleć, że większość wolontariuszy to starsze, emerytowane kocie kobiety, to stwierdzenie jest tylko częściowo prawdziwe. W rzeczywistości istnieje wiele młodszych kobiet, które są wolontariuszami, w tym studentów uczelni. Zdziwiłbyś się.

Oczywiście, jest jeszcze jedna rzecz, o której należy pamiętać. Większość z tych schronisk i miejsc recuse gospodarzem imprez fundraisingowych, spacery z psem, i małe spotkania w ciągu miesiąca. Nie ma problemu z otrzymaniem zaproszenia. Pamiętaj, że jesteś rozszerzając swój krąg społeczny znacznie tutaj; zostaniesz wprowadzony do większej liczby ludzi, niż można sobie wyobrazić.

9. Zostań wolontariuszem

Ilekroć ktoś podnosi słowo, “Wolontariusz” większość ma tendencję do myślenia na pierwszy rzut oka, rzeczy jak kuchnie, spiżarnie, pomagając bezdomnym i tak dalej. Być może to nie jest twoja sprawa, nie martw się. Prawda jest taka, że istnieje wiele różnych organizacji, które cenią Twój czas. I tak, poznasz dzięki nim wiele kobiet.

Weźmy na przykład Amerykański Czerwony Krzyż, kampanie polityczne, muzea sztuki, lokalne biblioteki, parki narodowe, Habitat for Humanity, stowarzyszenia na rzecz zwierząt, usługi dla młodzieży, grupy ekologów, przestrzenie hakerskie, kościoły, fundacje, National Rifle Association, Sierra Club, itd. (Mógłbym tu wymieniać bez końca).

Oczywiście, istnieją inne sposoby na wolontariat, które są poza pudełkiem. Rozważ prowadzenie zajęć z samoobrony dla kobiet i dziewcząt. Zaoferuj wygłoszenie prezentacji/mówienia w grupie edukacyjnej skupionej na kobietach. Aka, nauczanie umiejętności technicznych w GirlCodeIt, lub nawet fotografia, gotowanie, zajęcia z projektowania graficznego na lokalnych kobiecych meetupach.

10. Park

Przejdź się z psem (idź do parku dla psów). Pozwól swojemu dziecku poruszać się po placu zabaw. Jeśli nie masz ani jednego, ani drugiego, idź pobiegać. Wyciągnij rower z garażu i wybierz się na przejażdżkę. Pokop piłkę nożną na boisku, pograj w kosza.

Jeśli myślisz, że parki są tylko dla rodziców, dzieci i nastolatków, to jesteś w błędzie. Jasne, nie są one wypełnione kobietami jak bar lub festiwal muzyczny, ale o to właśnie chodzi. Nie warunkuj się do wierząc, jeśli nie ma droves kobiet gdzieś, nie spotkasz jednego, bo będziesz!

11. Jedz lunch na zewnątrz

Nikt nie lubi jeść sam, ale spójrzmy prawdzie w oczy, robisz to w zaciszu własnego domu w każdym razie. Nie przejmuj się tym. Podczas dni roboczych, pominąć pokój przerw, opuścić biuro, i iść zamówić lunch w restauracji casual; siedzieć przy liczniku bar.

Kiedy pracowałem w centrum miasta, wyrobiłem sobie nawyk jedzenia na lunch we wszystkich lokalnych hipsterskich miejscach. Jasne, nie zawsze było to tanie; jednak zauważyłem pewną zaletę (oprócz często świetnego jedzenia). Wiele kobiet robiło dokładnie to samo, co ja.

Siadały obok mnie i nawiązywałyśmy rozmowę. Tak, kobiety też jedzą same! Chociaż nie zawsze były to tylko kobiety, które pracowały w pobliżu. Prawda jest taka, że spora część z nich była spoza miasta i była dość samotna, szukając towarzystwa w mieście.

Oczywiście zastanów się, co się dzieje, gdy składasz zamówienie na wynos… Gdzie siedzisz i czekasz? W barze. Kiedy kobieta odbiera zamówienie na wynos, najczęściej siedzi tam od pięciu do siedmiu minut, mniej więcej, nie mając absolutnie nic do roboty. Jest to doskonała okazja, aby z nią porozmawiać.

Pamiętaj, że w ciągu godziny szczytu obiadowego, dziesięć, dwadzieścia lub więcej kobiet może siedzieć obok Ciebie; albo zjeść posiłek w restauracji, albo odebrać zamówienie na wynos. (To prawie jak speed dating w pewnym sensie.) Ale ja jeszcze nie skończyłem… Im więcej jesz w mieście, tym więcej kobiet gospodarzy i barmanów spotkasz po drodze też.

12. Vintage sklepy

Większość kobiet to projektantki wnętrz z zamiłowania. Będziesz ciężko naciskać, aby nie znaleźć dziewczynę na zakupy w sklepie z antykami lub rocznika; są one często pakowane z nimi. Najlepsze ze wszystkich, istnieje tak wiele obiektów ciekawości, aka rekwizyty, aby rozpocząć rozmowę nad.

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego człowiek chciałby iść do tego typu miejsc (oprócz spotkania z kobietami), powiem ci. Można znaleźć jedne z najlepszych bachelor pad wystrój i meble na świecie. Większość czasu, będziesz rzeczywiście w stanie sobie na to pozwolić.

Należy pamiętać, że można również udać się do centrum handlowego.

13. Kawiarnie

Nie ograniczaj się tylko do Starbucks lub Panera. Idź do osobliwych kawiarni, gdzie wszystko jest spokojniejsze, a kobiety można znaleźć rozmawiając wśród swoich przyjaciół.

14. Kluby

Już wiem, co myślisz. Nienawidzę klubów nocnych. Nie tego rodzaju. Mówię o miejscach takich jak winiarnie, lokale muzyczne, kluby jazzowe i tak dalej.

Szukaj miejsc, w których nie da się rozmawiać, a muzyka nie jest przesadnie głośna.

15. Sklepy spożywcze

Whole Foods i Target często mają najlepszy wybór. Jeszcze lepiej, wybierz się na wycieczkę na popularny rynek rolniczy. Większość kobiet pracuje w tygodniu przez długie godziny i odkłada zakupy spożywcze na weekend.

16. Biblioteki i księgarnie

Jasne, że wyparowały wraz z erą Internetu; nie oznacza to jednak, że nie są to świetne miejsca dla każdego mężczyzny. Prawda jest taka, mnóstwo kobiet zarówno starych jak i młodych, iść tam w weekendy, aby sprawdzić i czytać nowe książki.

17. Kino

Podobnie jak w przypadku czekania w kolejce w sklepie spożywczym, kobieta może stać obok Ciebie. Zapytaj ją, co widzi. Jeśli chcesz pójść o krok dalej, idź na film z laskami.

W momencie, gdy wyjdziesz z kina, sale będą wypełnione kobietami, z których większość będzie chętna do rozmowy o filmie.

18. Wesela i małe imprezy

Jeśli jesteś zaproszony, idź. Kiedy już zdecydujesz się iść, musisz zdecydować, na czym się skupisz. Czy zamierzasz być zabawnym, towarzyskim facetem? Twój chłodny, pewny siebie i naturalny siebie? Jeśli wyglądasz jakbyś dobrze się bawił, kobiety z większym prawdopodobieństwem podejdą do Ciebie i porozmawiają z Tobą.

Jeśli zachowujesz się nieśmiało i niezręcznie na weselu, możesz faktycznie odpychać kobiety. Kobiety są naturalnie przyciągane do pewnych siebie mężczyzn, więc wejdź na ten ślub solo z podniesioną głową i zobacz co się stanie!

19. Seminaria dla kobiet

To wymaga trochę wstępnego planowania, ponieważ nie jest to, co myślisz na pierwszy rzut oka. Dowiedz się, kiedy jest następne seminarium (jak poznać kobiety lub podobne). Usiądź w hotelowym lobby (gdziekolwiek się ono odbywa) tuż przed końcem wydarzenia.

Prowadzący seminarium będzie pompował wszystkie te kobiety z zakopanymi duszami w górę. Kiedy kobiety zaczną wychodzić, zatrzymaj się i zapytaj jedną z nich: “O co ten cały szum?”. Ona otworzy się jak kwiat!

Pospiesz się, a wszystkie jej przyjaciółki będą klaskać i dopingować ją, gdy powie im, że Cię spotkała. Ona jest sukcesem tego programu!

20. Pralnia

Jasne, większość ludzi ma własną pralkę i suszarkę w dzisiejszych czasach; jednak nadal istnieje spory odsetek zarówno studentów jak i dorosłych, którzy nie. Pralnie są często określane jako sekretne kopalnie złota w podrywaniu kobiet.

Każdego tygodnia, setki kobiet może zalać pralnie i oferują doskonałą okazję, aby podejść do nich bez wydawania się creepy – po prostu upewnij się, że faktycznie masz własne pranie do zrobienia. Najsłynniejszy pierwszy liner w pralni, który przełamuje lody? “Tak mi przykro, ale właśnie skończył mi się detergent, czy ma pan jakiś na zbyciu?”.

21. Karnawały, jarmarki i festiwale

Nie musisz być dzieckiem, żeby na nie chodzić. Weź, na przykład, średniowieczny festiwal, który jest zabawny dla każdego faceta, starego i młodego.

Pamiętaj, że istnieje wiele różnych tematów, a nie tylko klasyczny festiwal większość z nas ma tendencję do myślenia. Można również spróbować festiwali muzycznych, jeśli to jest bardziej twoja prędkość.

22. Czytanie poezji i literatury pięknej

Jeśli wziąć udział w czytaniu poezji lub fikcji, istnieje bardzo duża szansa, że natkniesz się na kobiety, które dzielą wiele z tych samych zainteresowań. To również pokazuje twoją bardziej wrażliwą i kreatywną stronę, a kobiety mogą uznać to za urocze.

23. Poznaj ciekawe dziewczyny na plaży

Jeśli masz plażę w pobliżu, to nie przegap okazji, aby spotkać się z kobietami tam. Plaża jest zabawa miejsce do spędzania czasu i spędzić dzień. Więc, jesteś prawdopodobne, aby uruchomić do kobiet, które są już o dobry czas, który sprawia, że o wiele łatwiej iskra się rozmowy.

Dodatkowo, ponieważ jesteś na plaży, jesteś prawdopodobnie tam być aktywne, czy jest to gra w siatkówkę plażową, surfing, lub pływanie. Więc, znajdź kobiety z tymi podobnymi zainteresowaniami i zobacz, gdzie to idzie.

24. Imprezy fundraisingowe. Maratony, wyścigi po lekarstwa itp.

Te rodzaje wydarzeń są zawsze świetne miejsce na randkę, ale są one również doskonałym miejscem do poznania kobiet. Ponownie, jest to o wiele łatwiejsze, aby rozpocząć rozmowę z kobietą, gdy są wspólne zainteresowania i uczestnicząc w pewnym fundraisingu lub maratonu pokazuje, że przynajmniej już mają, że we wspólnym.

Jeśli jest to impreza charytatywna, to będzie więcej niż prawdopodobne, że będzie otoczony przez dobrych i podobnie myślących ludzi.

25. Znajdź pracę na pół etatu

Pracuj w restauracji, jeśli chcesz poszerzyć swój krąg towarzyski i poprawić swoje umiejętności komunikacyjne w tym samym czasie. Jeśli kiedykolwiek pracowałeś w restauracji wcześniej, będziesz wiedział, dlaczego jest to jedno z najłatwiejszych miejsc na świecie, aby spotkać kobiety.

Większość dziewczyn szuka rzeczy do zrobienia po zakończeniu pracy. Chociaż, sama praca prawie zawsze będzie wyczerpująca i do bani.

26. Imprezy w sąsiedztwie

Jeśli jesteś w społeczności apartamentów, wpadnij na imprezy z okazji uznania mieszkańców. Poznasz swoich sąsiadów, co znowu rozszerza twój krąg towarzyski. Niektóre miejsca mają nawet get-togethers gdzie społeczność wychodzi do restauracji w różnych weekendowych i tygodniowych nocy.

Oczywiście, zawsze możesz zrobić to, co zrobił mój sąsiad. Lubił grać w tenisa, więc założył wokół tego klub społecznościowy. Garstka innych mieszkańców dołączyła do niego, a wśród tej grupy jest wiele kobiet.

Pamiętaj jednak, że on nie tylko znalazł innych, z którymi mógł cieszyć się grą na korcie. W tym samym czasie powiększył również swój krąg towarzyski.

27. Pokazy mody i konwencje

Słuchaj, rozumiem to. Większość facetów nie rozumie pokazów mody, a tym bardziej się nimi nie interesuje. Nie oznacza to jednak, że powinnaś ich całkowicie unikać. Rzeczywistość jest taka, że najlepszą częścią jest to, co dzieje się po pokazie.

Wszyscy mieszają się i rozmawiają ze sobą; spotkasz mnóstwo kobiet. I kropka.

To nie różni się od pójścia na konwencję branżową. Ludzie idą tam, aby nawiązać kontakty. Jasne, uczą się kilku nowych sztuczek i rzeczy, ale sednem tego wszystkiego jest budowanie kontaktów biznesowych. Nawet w branży motoryzacyjnej, w której generalnie brakuje kobiet, znam faceta, który poznał swoją żonę na jednej z takich imprez.

Kiedy te wydarzenia są organizowane w Vegas, na przykład, jest to świetny sposób na mieszanie biznesu i przyjemności bez strzelania sobie w stopę.

28. Tuż przed tobą

Odłóż ten cholerny telefon! Podczas gdy ty piszesz do swojego przyjaciela o tym, jak trudno jest znaleźć kobietę, dziewczyna twoich marzeń jest dosłownie tuż przed tobą. Tylko Ty jesteś zbyt zajęty, aby ją zauważyć, ponieważ Twoje oczy są przyklejone do ekranu.

W rzeczywistości, ten scenariusz prawdopodobnie odgrywa się setki razy dziennie zarówno wśród mężczyzn jak i kobiet.

Nawet jeśli po prostu sprawdzasz pocztę, surfujesz po sieci, cokolwiek, ten sam układ powyżej ma zastosowanie. Kiedy czekasz w kolejce, a ty biczujesz swój telefon, w zasadzie mówisz reszcie świata, “zostałeś zamknięty”.

Jedną z najlepszych rzeczy, które możesz zrobić, to zostawić swój telefon w samochodzie, kiedy wychodzisz w miejscach publicznych. Zrób to przez miesiąc, a gwarantuję, że zaczniesz zauważać, jak kobiety, które przegapiłeś szansę porozmawiać, bo byłeś tak zajęty link-fu-king, tweet-fu-king, itp.

29. Online Dating

Jest to kolejny sposób mężczyźni często znaleźć pojedyncze kobiety. Istnieją setki serwisów randkowych online, które można utworzyć profil, a następnie szukać singli w Twojej okolicy. Po poznaniu się lepiej, można zgodzić się na miejscu spotkać i wziąć go stamtąd.

30. Myśl nieszablonowo

Nie myśl w sposób – tam kobiet nie ma, bo kobiety są praktycznie wszędzie. Spróbuj, zobacz, przetestuj. Jeśli nastawisz się na to, że wszędzie da się poznać dziewczynę to po pewnym czasie zaczniesz dostrzegać takie szanse.