Jak zaciągnąć kobietę do łóżka – 5 łatwych sposobów

1. Spraw, by czuła się przez Ciebie pożądana

Spraw, by czuła się przez Ciebie pożądana, ale rób to sporadycznie ! Kobiety uwielbiają czuć się pożądane seksualnie, ale jeśli sprawisz, że kobieta będzie tym przytłoczona, wtedy cała pozytywna wibracja, ta świeżość – ustąpi.

Upewnij się, że za każdym razem gdy patrzysz jej w oczy i przekazując jej w ten sposób swoje zamiary i co chcesz z Nią zrobić, natychmiast zerwij raport.

TERAZ MOŻESZ przetestować listę najlepszych portali randkowych! Chcesz nauczyć się relacji z kobietami? Wystarczy, że klikniesz w zdjęcie poniżej masz listę kilku portali na których możesz potrenować! Taki trening to świetna metoda, dzięki której przełamiesz swój strach i stres przed kobietami.

Jak ? Zmieniając zachowanie, energię niewerbalną i oraz temat na mniej intensywny, wymagający i bardziej platoniczny, jak gdyby nigdy nic między wami się nie stało . Wielu z zagranicznych trenerów uwodzenia nazywa tę metodę “Push & Pull”. Z powodzeniem wykorzystywana przynosi wielu osobom wspaniałe rezultaty ! Ta metoda wprowadza kobietę w stan niepewności, czego może się po Tobie spodziewać i sprawia, że ma ochotę na więcej.

2. Daj jej do zrozumienia, że masz wiele kobiet do wyboru

Jakkolwiek mogłeś usłyszeć od sporej części kobiet, abyś tego nie robił jest to absolutnie nie prawdą. Kobiety zwykle pociągają tacy mężczyźni, którzy mają mnóstwo kobiet w ich życiu. To może je początkowo wkurzać oraz budzić obawy, ale ostatecznie to sprawia, że są oni tak bardzo pożądani przez nie.

Aby to osiągnąć, należy unikać mówienia o swoim pożądaniu do kobiet, a zamiast tego mieć kilka wcześniej wybranych anegdot o dziewczynach, które znasz lub z którymi się umawiałeś. Ale nigdy nie opowiadaj ich tak, aby wyglądało to jakbyś był tymi kobietami zainteresowany, bo to tylko ją rozdrażni. Celem tego zabiegu jest, aby przyjęła do wiadomości, że miałeś i nadal masz pożądany przez Ciebie typ kobiety, ponieważ to będzie produkować  w niej odpowiednią ilość zazdrości, w wyniku czego zachęci ją to do imponowania Tobie. Więcej o tym jak powinieneś rozmawiać z kobietą opisuję  w 5 prostych regułach o tym jak rozmawiać z kobietą, aby ją uwieść (Kliknij tutaj)

3. Bądź osobą, która nie przeprasza za to, co chce zrobić z kobietą w łóżku !

Z dziewczyną w łóżku możesz zrobić cokolwiek chcesz, jeśli będziesz pamiętał o tym, że aby to wykonać, musisz mieć oraz komunikować jej postawę totalnie pozbawioną kompleksu winy za to, co uważasz za podniecające.
Nic tak bardziej nie przyciąga kobiet do mężczyzn jak facet, który wie, czego chce w łóżku! Jednakże, jeśli pokażesz jej   niepewność lub skrępowanie, przekazując jej czego chcesz w łóżku, to spowoduje utratę zainteresowania oraz przestaniesz być dla niej atrakcyjny seksualnie. Dlatego zapamiętaj, aby być śmiałym, gdy mówisz jej czego chcesz, i że odwaga oraz nieprzepraszanie za swoje pragnienia, będą przekazywać jej Twoją pewność seksualną, a to właśnie coś czego szukają kobiety.

4. Stwórz idealny nastrój

Zawsze upewnij się, że miejsce, w którym zabierasz dziewczynę z powrotem, jest przygotowane na seks!

Żywność: Upewnij się, że lodówka i szafki kuchenne szafki wypełnione są szybkimi i łatwymi w przygotowaniu jedzeniem i napojami! Nie chcesz przecież, aby miała wymówki w stylu “Jestem głodna, czy możemy zamówić coś do jedzenia ?” lub “Masz coś do picia oprócz piwa i wódki ?”.
Zapamiętaj: zawsze utrzymuj tempo i nigdy nie pozwól, aby tak łatwe do zrobienia rzeczy stanowiły problem.

Oświetlenie: Upewnij się, że posiadasz sprawiające odpowiedni nastrój światło i takie, w którym dobrze się wygląda. Większość facetów nie ma nic przeciwko, aby zainwestować w prosty ściemniacz światła, ale uważają świece i lampy jako niepotrzebną stratę czasu. Jednak kobiety bywają na ogół skrępowane jeśli chodzi o swoje ciało, bardzo się tym przejmują, aby dobrze wypaść, dlatego wolą pochlebne dla ich urody, miękkie oświetlenie, które sprawi, że będą wyglądały dobrze.

Czystość i świeżość: Upewnij się, że pokój lub mieszkanie jest czyste i zadbane. Kobiety kochają komfort i wygodę, więc nie pozwól, aby coś tak błahego i banalnego jak niezmienione prześcieradło lub porozrzucane naokoło brudne skarpety stały się pretekstem dla niej, aby się z Tobą nie przespać !

5. Twórz wizję przyszłości !

Kobiety nie chcą się czuć, że są wykorzystywane. Potrzebują jakiegoś rodzaju zapewnienia, gwarancji jakieś pewność, że będziesz chciał się ponownie z nimi spotkać. Zamiast używać na niej logicznych przekonań lub co gorsza aktów desperacji, że bardzo chcesz ją spotkać ponownie, wystarczy w waszą rozmowę wrzucić kilka spontanicznych odwołań do przyszłości np.:

  “Znam jedną, świetną restaurację, która serwuje najlepsze desery, muszę Cię tam zabrać”

Są to świetne wizje przyszłości, które zasieją ziarno w jej umyśle, że oboje zobaczycie się ponownie, bez wyjścia przez Ciebie na desperata i bez składania obietnic, których nie możesz dotrzymać.

Istnieją setki wskazówek, umiejętności, metod, którymi zamierzamy się z Tobą podzielić, dlatego obserwuj nasz Fanpage, aby być na bieżąco z najnowszymi poradnikami.

2 komentarze