Podstawy sukcesu w relacjach damsko-męskich – #1 Bądź sobą

Słyszałeś to już tysiące razy: “Po prostu bądź sobą”

Usłyszysz to jeszcze raz : “Bądź sobą”. Wielu z nas wierzy, że bycie sobą to klucz nie tylko do sukcesu w relacjach z drugą płcią, ale i całym naszym życiu. Każdy o tym mówi, lecz nikt do tej pory nie wyjaśnił Ci o co tak naprawdę chodzi, jak tego dokonać i co możesz dzięki temu zyskać. 

Dlaczego bycie sobą jest tak niesamowicie istotne i może być radykalnie pomocne

Kiedy jesteś sobą : 
  • Jesteś w pełni świadom swoich intencji, ich powodów oraz celi do których osiągnięcia dążysz 
  • Działasz pod wpływem własnych intencji, nie zważając bez strachu przed niepowodzeniem 
  • Akceptujesz i lubisz siebie co pozwala innym polubić Ciebie
  • Gdy już nie musisz nikogo udawać możesz liczyć na  mega zastrzyk pewności siebie 
  • Mniej się stresujesz dzięki czemu możesz zrobić więcej 
  • Stajesz się oryginalny, jedyny w swoim rodzaju, co automatycznie przyciąga do Ciebie innych ludzi 

Jak dojść do prawdziwego bycia sobą ?

Musisz być samoświadomy. Nie oceniaj. Zamiast wybiegać w przyszłość, snuć negatywne scenariusze, bądź obecny. Zaakceptuj siebie takiego jakim jesteś w obecnej chwili. 
W tym momencie Tobie jak i wielu moim podopiecznym nasuwa się pytanie  “Skoro kluczem do sukcesu w relacjach jest “bycie sobą”  to dlaczego w sieci widzę tysiące poradników podrywania, fora dyskusyjne ?”
Odpowiedz na to pytanie jest nadzwyczaj prosta. 

Bycie sobą nie jest łatwe dla każdego z nas 

Są pewne bariery, być może urazy z dzieciństwa, obawa przed ośmieszeniem, niepowodzeniem, które blokują nasze naturalne zachowania, jednak można się ich pozbyć. Ważne jest również uświadomienie sobie, ze pomimo, iż rodzice, koledzy, otoczenie, w efekcie nawet Ty sam uważasz się za nieśmiałego faceta, który nie jest w stanie uwieść kobiety Twoich marzeń, to takie wyobrażenie o Tobie jest błędne. Tak naprawdę bycie sobą oznacza bycie osobą, którą chcesz być Ty sam, a nie ktoś inny za Ciebie. Chcesz poprawić swoje stosunki z kobietami ? Przełamać swój strach przed nimi ? To zaakceptuj siebie i podejmuj działania, aby stawać się coraz lepszą wersją siebie.