Jak zdobyć Supermożliwości na Badoo za darmo

Badoo to świetna aplikacja do poznawania nowych ludzi dla osób, które po prostu nie mają czasu na zwykłe randkowanie, tudzież chcą spróbować czegoś nowego. Sama aplikacja jest darmowa, dzięki czemu pozwala to na zgromadzenie dużej liczby osób. Jednak Badoo w wersji podstawowej nakłada na nas pewne ograniczenia i uniemożliwia wykorzystania pełni jej potencjału. Z pomocą przychodzą nam “Supermożliwości”. Jest to płatna funkcja, lecz dzisiaj dowiecie się jak uzyskać ją na 3 dni zupełnie za darmo !

Chcesz nauczyć się flirtować z dziewczynami? Wystarczy, że klikniesz w zdjęcie poniżej masz listę kilku portali na których możesz potrenować! Taki trening to świetna metoda, dzięki której przełamiesz swój strach i stres przed kobietami.

Krok 1

Przejdź do ustawień. Następnie na samym dole znajduje się opcja “Konto”. Naciskamy na nią po czym naszym oczom powinien ukazać się widok podobny do tego poniżej
Jeśli jednak nie widzisz dostępnej opcji “Usuń konto” u dołu ekranu. Wejdź na maila którego zostało założone konto i tam je aktywuj bądź też po prostu naciśnij opcję “Wyślij hasło”, a za chwilę zostanie podane na Twojego maila.

Krok 2

Naciskamy “Usuń konto”. Powinniśmy ujrzeć następujący ekran:
Wybieramy opcję “Usunąć konto” i klikamy przycisk Dalej.

Krok 3

Teraz powinna pojawić się informacja o tym, abyśmy zostali z Badoo jeszcze kilka dni. Naciskamy duży niebieski przycisk “Darmowe Supermożliwości” i oto właśnie na 3 dni możemy zupełnie za darmo skorzystać z pełni możliwości Badoo 😉