Jak rozmawiać z kobietami – 5 zasad

Jak rozmawiać z kobietami – 5 zasad

Więc kiedy jesteś ze swoimi przyjaciółmi, jest Ci bardzo łatwo prowadzić z nimi rozmowę, robisz to bez jakiegokolwiek wysiłku. Jesteś w stanie ich rozśmieszyć, masz możliwość podzielenia się anegdotą w sposób, który zachowuje ich pełną uwagę i skupienie.

To sprawia, że jeszcze bardziej frustrujące jest dla Ciebie, gdy widzisz dziewczynę, która Ci się podoba i nagle znajdujesz się w sytuacji, gdzie nie masz nic ciekawego do powiedzenia jej albo nie jesteś w stanie utrzymać rozmowy z nią na dłużej niż kilka minut.

Każdy czasem się stresuje i nerwuje, a właśnie te nerwy dosłownie czynią nasz umysł bezmyślnym i pustym !

Więc zanim podzielę się z wami 5 regułami do utrzymywania świetnej konwersacji z dziewczyną, którą chcesz być lub spać z, to będziesz musiał przejąć kontrolę nad własnym stanem umysłu zanim wypowiesz jakiekolwiek słowo do niej.

Widzisz, jeśli jesteś nerwowy wówczas zasady, którymi mam zamiar podzielić się z wami będą trudne do zapamiętania, a jeśli uważasz, że można polegać na starej dobrej improwizacji, zapomnij! Nerwy w połączeniu ze stresującym stanem umysłu, natychmiast umieszczą ogromną ścianę, oddzielającą Ciebie od Twojej twórczej strony umysłu.

Pamiętaj też, że w dzisiejszym poradniku, pokażemy Ci jak utrzymać interesującą konwersacje z kobietą, jednak na wstępie warto, abyś zapoznał się z rzeczami, których nigdy nie powinieneś mówić kobietom.

ZASADA 1

Wybierz swoje pytania mądrze.

Często mężczyźni kończą zadając serię mało inspirujących pytań, które prowadzą do tzw. “martwego punktu”
Jak na przykład:
“Czy podoba Ci się ten klub?”
“Z kim tu jesteś ?”
“Czy przychodziłaś tu wcześniej?”
Powoduje to, że dziewczyna zaczyna się nudzić, a ponieważ prowadzą one do odpowiedzi jednym słowem, wkrótce znajdziesz się w punkcie, gdy utknąłeś w strasznym “trybie przesłuchań”.
Upewnij się, że odpowiedzi na Twoje pytania są otwarte, a same pytania inspirujące, ale ograniczone.
Jeśli będziesz zadawać zbyt wiele pytań, możesz czuć, że rozmowa nadal płynie, ale w rzeczywistości kupujesz trochę czasu, zanim ona użyje swoich wymówek i wyjdzie.
Za każdym razem, gdy odpowiada na pytanie, upewnij się, że odpowiesz na nie swoją opinią, oświadczeniem, faktem lub historią, anegdotą albo pytaniem, które wywrze na nią duży wpływ.

Doskonałym przykładem jest:

Jeśli dziewczyna mówi Ci, że pochodzi z kraju, którego nie znasz. zamiast zadać jej przewidywalne pytania, takie jak “Nieopodal jakiego miejsca pochodzisz z tamtego kraju ?”
Odpowiedz jej mówiąc:

“Słyszałem, że wiele osób mówi, że to jest fajne miejsce do odwiedzenia, powiedz mi trzy rzeczy, które sprawiają, że jest to takie niesamowite miejsce”
automatycznie przekaże Ci trzy nowe punkty odniesienia, które możesz uzyć już teraz lub powrócić do nich później, dodatkowo te trzy punkty ujawnią wiele bardziej o niej samej niż zdaje sobie z tego sprawę. Co więcej, będzie ona kochała odpowiadać na te konkretne pytanie.

Wystarczy oglądać jak świecą jej się oczy, gdy ją o to pytasz.

ZASADA 2

Wykorzystaj ciszę

Mężczyźni często boją się “niewygodnej ciszy” i aby jej uniknąć, często zaczynają wypełniać ciszę pełnią bzdur. Zamiast tego, czerp radość z ciszy i bądź wtedy totalnie pewny siebie. Kiedy jesteś w stanie to zrobić zobaczysz, że dziewczyny są znacznie bardziej skłonne do włożenia więcej wysiłku. Niezręczne cisze istnieją dla niej, aby to ona włożyła więcej wysiłku w waszą rozmowę, więc przestań w pośpiechu wypełniać je nerwowym śmiechem lub nudnymi pytaniami, które pozwolą jej myśleć, że może tylko siedzieć i spodziewać się tego, abyś wykonał całą pracę.

Człowiek, który czuje się komfortowo w ciszy zawsze wykazuje tym pewną siłą.

ZASADA 3

Przestań tylko przytakiwać

Jak często znajdujesz się w sytuacji zgadzając się ze wszystkim, co ona mówi (nawet jeśli w rzeczywistości się nie zgadzasz). Czy kiedykolwiek złapałeś się na kiwaniu głową jak dobry mały chłopiec z każdą bzdurną opinią, którą ona wypowiada ? Wierzcie lub nie, kobiety nie mogą znieść mężczyzny, który ukrywa swoje poglądy i punkty widzenia, ponieważ zawsze jest to takie nudne!

Prawdopodobnie zostałeś poinformowany przez kogoś, że kobiety szukają mężczyzn, którzy zgadzają się z wszystkim co mówią, ale nie jest to prawdą.
One uwielbiają mężczyzn, którzy mogą sprawić jej wyzwanie, mogą pokazać im inny punkt widzenia, szukają faceta, który posiada moc, dzięki której zmusi nas do refleksji nad własnymi poglądami i opiniami oraz potrafiącego utożsamić się z ich życiem.

ZASADA 4

Nawiąż z nią połączenie

I kiedy mówię, nawiązać połączenie, to nie znaczy, że trzeba znaleźć coś wspólnego z nią. Kobiety czują pociąg do mężczyzn, którzy mogą łączyć się z nimi na poziomie emocjonalnym, a nie tylko na tym powierzchownym, przedmiotowym. Ona nie będzie Tobą zainteresowana tylko dlatego, że ty też lubisz chodzić do siłowni lub też lubicie robić te same rzeczy ! Albo dlatego, że oboje lubicie ten sam film.

Chociaż posiadanie wspólnych rzeczy początkowo pomaga utrzymać rozmowę, nie musi to koniecznie oznaczać, że wywrzesz na niej większe wrażenie, a jeśli opierasz się zbyt mocno na zwykłych grzecznościowych rozmowach o niczym, “od czapy” to wasza konwersacja szybko zacznie się kurczyć.

Połącz się z nią omijając tą zewnętrzną maskę, którą nosi. Dowiedz się, DLACZEGO ona czuje się w taki sposób jaki czuje o swojej pracy, hobby i zainteresowaniach. Eksploruj jej emocjonalną stronę, a nie tylko tę logiczną.

ZASADA 5

Słuchaj !

Tak, o to właśnie kobiety dręczą mężczyzn przez tysiące lat, ale tutaj jest jedna rzecz: Im więcej słuchasz, tym więcej punktów odniesienia do których możesz się odnieść, a ich więcej ich masz, łatwiej jest Ci budować konwersacje z nią.
Facet jest często tak nerwowy i tkwi zamknięty w swojej głowie, że dosłownie pomija wszystkie wspaniałe punkty odniesienia, które ona mu przekazuje w czasie rozmowy.

Dziewczyna potrzebuje oczywiście dowodu , że rzeczywiście jej słuchasz, dlatego więc nie można po prostu kiwać głową i liczyć na najlepsze, będziesz musiał również słowami to potwierdzić. W trakcie jak wasza konwersacja trwa nadal, staraj się wspomnieć w stylu: “Pamiętasz jak mówiłaś o … ?” itd. Stosuj takie odniesienia do tego co mówiła wcześniej, a zobaczysz, że będzie Tobą zachwycona.

Sprawdź też :
Jak zaciągnąć kobietę do łóżka – 5 łatwych sposobów