5 technik – pewna siebie mowa ciała, która uwodzi kobiety

1. Utrzymuj potężny kontakt wzrokowy

To jest mój ulubiony punkt.

Kontakt wzrokowy mówi tak wiele o tym, co dwie osoby czują do siebie nawzajem. Twój silny kontakt wzrokowy może odmienić niewinną, nudną, przyjacielską rozmowę i sprawić, że napięcie seksualne między wami ekstremalnie wzrośnie w ciągu kilku sekund.

Jeśli wiesz, jak utrzymywać właściwy kontakt wzrokowy, kobieta zauważy, że jesteś bardzo pewny siebie oraz sprowadzi waszą rozmowę na bardziej “intymne” tory 😉
A więc, co jest kluczem do właściwego, pewnego siebie kontaktu wzrokowego?

a) Skup swoją uwagę na jednym z jej oczu

Jeśli jesteś początkujący to jedna z najprostszych technik, dzięki którym twój kontakt wzrokowy ulegnie dużej poprawie. Skieruj swoją uwagę na jednym z jej oczu. Niech to będzie przenikliwe spojrzenie jakbyś chciał zajrzeć w głąb niej. Dzięki temu ona będzie czuła twoją męskość i będzie miała wrażenie jakbyście znali się o wiele dłużej.

b) Trzymaj kontakt wzrokowy nieco dłużej niż ona.

Jest to ważne, ponieważ pokazuje, że całkowicie swobodnie utrzymujesz kontakt wzrokowy i wcale nie jesteś onieśmielony przez dziewczynę  z którą rozmawiasz.

To sprawi, że dostosowujesz się do jej poziomu komfortu, Dzięki temu nie będziesz wyglądał jak przerażający dziwak “creepy”, który przyprawia kobiety o gęsią skórkę, lecz dajesz dziewczynie do zrozumienia jasno i wyraźnie: jestem przyzwyczajony do kontaktu z pięknymi kobietami (nawet jeśli tak nie jest – uwierz mi, ona będzie tak myśleć).

c) Jeśli przestajesz patrzeć na nią, kieruj wzrok na boki, nigdy nie opuszczaj wzroku i głowy w dół (podłogę)!

Wielu ludzi popełnia błąd, gdy zrywając kontakt wzrokowy zwracają głowę, patrzą w dół. NIGDY tego nie rób. Patrzenie w dół pokazuje brak pewności siebie i sygnalizuje twoją słabość i niepewność.

Zamiast tego łamiąc kontakt wzrokowy, spójrz na boki, jakbyś zauważyła coś za nią. Wygląda to zdecydowanie bardziej naturalnie.  

d) Ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz

Gdziekolwiek jesteś, z kimkolwiek rozmawiasz stosuj powyższe porady. Zobaczysz, że inni ludzie zaczną Cię lepiej postrzegać oraz sam będziesz czuł się coraz lepiej i bardziej pewny siebie.

2. Zachowaj głęboki oddech

Ten trick prawdopodobnie ma największy potencjał, by zwiększyć twoją pewność siebie.

Po prostu utrzymuj głęboki oddech w sytuacjach i interakcjach społecznych z innymi ludźmi. Wdychaj powietrze przez nos głęboko do brzucha. Powinieneś czuć, jak twój brzuch podnosi się i opada z każdym oddechem. Na początku trenuj to na osobności, abyś się do tego przyzwyczaił i robił to naturalnie. Gorąco polecam również medytację, jeśli naprawdę chcesz uporządkować swój oddech, myśli i skupić się na otaczającym siebie świecie, na tym co jest tu i teraz.

Główne 2 korzyści z korzystania z głębokiego oddychania to:

1) Rozluźnia cię

Kiedy oddychasz głęboko, jesteś znacznie mniej zdenerwowany i nerwowy, ponieważ obniża to twoje tętno i ciśnienie krwi.

2) Twój głos będzie grubszy, bardziej męski

Jeśli oddychasz płytko i szybko (bo stresujesz się przy kobietach), masz prawdopodobnie słaby, wysoki, piskliwy głos. Jeśli oddychasz z brzucha (przepony), twój głos będzie pełny, głęboki i męski. To sprawdzona technika wykorzystywana przez różnych ludzi sukcesu,

3. Dotyk nadgarstka

Większość z was zapewne wie, że dotykanie dziewczyny podczas rozmowy z nią ma zdolność wzbudzania atrakcyjności i napięcia seksualnego pomiędzy wami … Jeśli zrobisz to umiejętnie.

Jednym z najłatwiejszych zagrań, które możesz zacząć stosować, jest lekkie dotknięcie jej nadgarstka i skomentowanie jej zegarka lub bransoletki.

Powoli wyciągnij swoją rękę i umieść ją wokół jej nadgarstka. Zrób to delikatnie, powoli i łagodnie. Nie gwałtownie – nie próbujesz w końcu jej przestraszyć.

Później po prostu daj jej podstawowy komplement typu: “Naprawdę podoba mi się ten zegarek “.

I wreszcie najważniejsze: utrzymuj jej nadgarstek jeszcze przez kilka sekund dłużej.

Jeśli zrobisz to właściwie – przy stałym kontakcie wzrokowym – możesz tak prostą i niewinną czynnością sprawić, że relacja będzie się kierować w bardziej seksualną stronę.

4. Otwarta postawa ciała

Ostateczny trick polega na postawie ciała.
Najczęstszą poradą, którą możesz otrzymać jest “wyprostuj się”. Jest to trochę zbyt ogólne, niejasne.

Utrzymywanie “otwartości” jest znacznie lepszym pomysłem. Kiedy mówię “bądź otwarty” – mówię o twojej klatce piersiowej. Zawsze trzymaj swoją klatkę piersiową rozszerzoną. Zrób to ściągając swoje łopatki w tył.

UWAGA: NIE oznacza to sztucznego “wypchnięcia” i napięcia klatki piersiowej. To ściągnięcie łopatek, w pełni naturalny ruch, który sprawi, że ramiona wydają się szersze, a klatka piersiowa większa – 2 rzeczy, które kobiety uznają za powszechnie atrakcyjne. Warto dołożyć też kilka ćwiczeń na siłowni, które skupiają się na tej partii mięśniowej.  Otwarta postawa ciała, pokaże kobiecie, że jesteś otwarty, towarzyski = atrakcyjny i ułatwi jej nawiązanie z Tobą kontaktu fizycznego.

5. Zachowuj się naturalnie i pewnie siebie

Ostatni punkt, ale bardzo ważny. W komunikacji niewerbalnej, czyli mowie ciała ważne jest, aby nie udawać twardziela faceta alfa” lub wyglądać arogancko i sztucznie. Masz być pewny swoich ruchów, nie unikać kontaktu wzrokowego z drugą osobą, ale nadal zachowuj się w pełni naturalnie. Kobiety mają wbudowany radar, którzy tylko udają i za wszelką cenę próbują się im przypodobać udając twardzieli.

Teraz Twoja kolej.

Wykorzystuj te 5 wskazówek w codziennych relacjach i rozmowach z ludźmi, a gwarantuje Ci, że będziesz w oczach kobiety facetem bardziej atrakcyjnym i pewnym siebie, facetem wokół którego kobieta będzie chciała przebywać i spędzać czas.