O czym pisać i rozmawiać z dziewczyną na fb której nie znam i mi się podoba? 22 tematy

Niezależnie od tego, czy po raz pierwszy się z nią spotykasz, czy jesteś w niej zakochany od dawna, wiedza o tym, o czym rozmawiać i pisać z dziewczyną która Ci się podoba jest kluczem do budowania związku. W końcu, jak się poznacie na głębszym poziomie, jeśli nie macie nic sobie do powiedzenia?

Oto niezawodne tematy o których możesz pisać z dziewczyną na fb pierwszy raz, której nie znasz a Ci się podoba

1. Kultura

Naprawdę nie możesz się pomylić, rozmawiając o muzyce, filmach, sztuce i książkach. Rozmowa odbędzie się na dwa sposoby: albo ją zobaczyła / usłyszała / przeczytała, albo nie! Jeśli tak, masz coś wspólnego do powiedzenia. Jeśli nie, możesz przedstawić jej coś nowego. Jest to korzystne dla obu stron.

Szukasz kobiety? Sprawdź poniższy portal


2. Hobby

Hobby jest często dużą częścią tego, kim ona jest jako osoba. Ponieważ hobby to zajęcia, które ludzie wykonują dla zabawy, rozmowa automatycznie będzie optymistyczna i pozytywna. Możesz nawet mieć wspólne hobby, które możesz robić razem, a jeśli nie, możesz spróbować czegoś nowego.

3. Co was otacza

Czasami będziesz musiał improwizować. Wykorzystaj to co jest w swoim otoczeniu. Pogoda jest oczywistym tematem, ale jest trochę zbyt prosta (i trochę nudna). Obserwuj co się dzieje wokół was – może się okazać, że bardziej szczegółowe dyskusje są łatwiejsze, niż ci się wydawało.

4. Doświadczenia życiowe i historie

Mówienie o tym, co zrobiłeś, to świetny sposób na jej poznanie i pomaga jej również ciebie poznać. Rozmawianie o ciekawych rzeczach, które do tej pory robiłeś w życiu, pomaga wam obojgu ustalić, czy pasujecie do siebie. W końcu twoje doświadczenia kształtują cię jako osobę.

5. Cele i aspiracje

Twoje marzenia są tak samo częścią ciebie, jak twoje doświadczenia. To, że jeszcze czegoś nie zrobiłeś, nie oznacza, że ​​nie kształtuje Cię myśl o przyszłości. Zapytaj ją o jej plany na przyszłość, ale nie tak żeby zabrzmiało to jak rozmowa kwalifikacyjna. Próbujesz poznać ją jako osobę, a nie jej kwalifikacje.

6. Rodzina

Chcesz tematu, który może wypełnić prawie całą rozmowę? Nie może być lepszego tematu niż rodzina. Ponieważ tak jak oboje macie swoje unikalne pasje, oboje macie wyjątkową historię rodzinną, która nie tylko daje ci wiele do rozmowy, ale także pomaga ci dowiedzieć się, kim ona jest. Oczywiście jeśli wiesz, że dziewczyna miała z tym jakiś problem, to staraj się nie zagłębiać w temat na początku znajomości.

Skorzystaj więc z okazji i zapytaj, jak dogaduje się z rodzeństwem lub rodzicami lub jak często widzi swoją rodzinę. I nie zapomnij też porozmawiać o swoim.

7. Porozmawiaj o swoim dniu

Jedną z prostych sztuczek, aby utrzymać ciągłość rozmowy, jest rozmowa o swoim dniu. Może to oznaczać omawianie rzeczy, które już się wydarzyły lub Twoich planów na resztę dnia. Ta technika działa świetnie, ponieważ te tematy są świeże w waszych głowach

8. Porozmawiaj o sobie

Kolejnym tematem przewodnim jesteś Ty. Oczywiście nie chcesz przez cały czas mówić o sobie, ale kiedy nie wiesz co powiedzieć, zamiast zarzucać pytaniami jak w trakcie jakiegoś wywiadu, po prostu mów o swoich zainteresowaniach, hobby, doświadczeniach i czymkolwiek innym. To sprawia, że ​​wydajesz się pewny siebie. Po prostu nie przesadź i rozpoznaj moment, aby iść naprzód z innym tematem, żebyś nie wydawał się zarozumiały.

9. Porozmawiaj o niej

Jeden z głównych tematów o których warto mówić. Po prostu zachęć ją do mówienia o sobie! Jeśli okażesz zainteresowanie nią jako osobą, będzie czuła się coraz bardziej komfortowo, otwierając się na ciebie. Słuchaj jej i zapamiętuj. Możesz użyć tego, co mówi, aby wymyślić nowe pytania i odpowiedzi, które utrzymują rozmowę w naturalny sposób. 

10. Zadaj właściwe pytania

Podobnie jak ważna jest znajomość właściwych tematów, równie ważna jest umiejętność zadawania właściwych pytań. Jakie dokładnie są właściwe pytania?

Zamiast pytań, które potencjalnie mogą prowadzić do odpowiedzi na jedno słowo (tak lub nie), stosuj pytania otwarte, które dają jej szansę „opowiedzenia historii”.

11. Wykonuj luźne plany

Być może nie jest to odpowiedni czas, aby zaprosić ją na randkę, ale z pewnością możesz nawiązać do niej w przyszłości. Na przykład, jeśli mówisz o muzeum, które odwiedziłeś w zeszłym tygodniu, możesz wspomnieć, jak by to uwielbiała lub że chętnie byś ją tam zabrał. Widzisz o co tutaj chodzi? Wytworzysz w jej głowie wizję. Nie zapraszasz jej bezpośrednio, ale dajesz do zrozumienia, że ​​chcesz. 

12. Rozmawiaj o randkach

Jeśli wygląda na to, że idzie dobrze, spróbuj popisać, porozmawiać z dziewczyną o relacjach i randkach. Możesz spróbować wyczuć, czy jest singlem i czy jest zainteresowana, nie pytając bezpośrednio. Na przykład możesz porozmawiać o koszmarnej randce, na której byłeś, i zobaczyć, gdzie zaprowadzi Cię ta rozmowa.

13. Rozmawiaj o osobistych pasjach

Bez względu na to, czy uprawiasz sport, pracujesz, prawdopodobnie masz kilka pasji, o których zawsze możesz porozmawiać z dziewczyną. Nie tylko sprawi jej przyjemność, gdy będziesz entuzjastycznie rozmawiać o tym, co jest dla Ciebie ważne, ale otworzy też rozmowę, aby mogła porozmawiać o wszystkim, co ją interesuje. Więc cokolwiek co kochasz robić lub sprawia, że ​​jesteś zajęty poza pracą, nie przestawaj mówić o tym.

14. Porozmawiaj o swoich osiągnięciach

To może wydawać się trudne, ponieważ nie chcesz wyjść, jakbyś się chwalił. Jednocześnie, jeśli chcesz poderwać tą dziewczynę, chcesz, aby była świadoma twoich osiągnięć. Mów o fajnych rzeczach, które zrobiłeś, starając się nie brzmieć jednocześnie jak buc. Nie chodzi o to żebyś przez godzinę mówił na ten temat, ale od czasu do czasu, wkomponuj w treść rozmowy jedną małą “przechwałkę”, a następnie przejdź dalej. 

15. Plany na przyszłość

Rozmawianie o planach na przyszłość z dziewczyną jest świetne z dwóch powodów: może nie tylko prowadzić ekscytującą, zabawną rozmowę (jak rozmowa o wakacjach), ale możesz także dowiedzieć się, czy twoje plany są na tej samej drodze.

Na przykład może być bardzo skoncentrowana na swojej karierze lub może planować przeprowadzkę do nowego stanu w przyszłym roku.

Pytanie, które należy sobie zadać, czy jej plany na przyszłość są zgodne z tym, czego chcesz w związku?

16. Filmy, muzyka lub sztuka

Jeśli szukasz lżejszego tematu, który może sprawić, że oboje się otworzysz, nieoczekiwanie nie ma lepszej rzeczy do rozmowy niż sztuka. I to nie oznacza tylko mówienia o Picassie.

Inne formy sztuki, takie jak filmy, książki czy moda, są świetnymi inicjatorami rozmów.

Co dokładnie czyni je tak dobrymi? Choć rozmowa o ulubionym zespole lub serialu może zacząć się od czegoś prostego, uczenie się nawzajem swoich wyborów w różnych formach sztuki często kończy się na mówieniu o sobie dużo

17. Przeszłe lub przyszłe wakacje

Czy to na plaży, na kempingu, w tłocznym mieście, czy w dzikiej przygodzie, wszyscy szukają czasu z dala od swoich codziennych zajęć. A przyszłe lub przeszłe wakacje są doskonałym źródłem rozmów:

Nie tylko dowiesz się, czy masz wspólne pomysły na wakacje, ale wakacje, których szuka w przyszłości, mogą również wiele powiedzieć o jej życiu.

I kto wie? Jeśli brzmi to tak, jakbyś chciał zobaczyć te same miejsca, być może uda ci się wspólnie zaplanować przyszły wypad…

18. Mów o zabawnych rzeczach

Tu nie chodzi o to, że masz zostać jej naczelnym błaznem, ale poczucie humoru u faceta to pożądana cecha. Nie bój się być trochę głupkowaty / tandetny. Dziewczyny doceniają faceta z poczuciem humoru. Oczywiście nie przesadzaj z czarnym humorem na początek. Nie zachowuj się jak stand-upowy komik czy cokolwiek innego – po prostu bądź optymistyczny, pozytywny i dużo się uśmiechaj.

19. Nie mów o polityce i religii

Podając tematy o czym pisać i rozmawiać z dziewczyną, powinieneś również wiedzieć o jednej rzeczy, o której zwykle lepiej nie mówić na starcie. Ponieważ jeśli istnieje coś, co może całkowicie zakłócić płynną rozmowę, to najczęściej jest to polityka i religia.

Nawet jeśli zgadzacie się w tej sprawie, polityka i / lub religia mogą zamienić przyjemną rozmowę w gorącą dyskusję…

20. Porozmawiaj o najbardziej szalonej rzeczy, jaką kiedykolwiek zrobiła

Chociaż jest to dość zabawne, twoja dziewczyna na pewno się otworzy, jeśli zapytasz ją o najbardziej szaloną rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiła lub chciałaby zrobić kiedykolwiek. 

21. Czy ona jest spontaniczna i lubi przygody / podróże?

Jeśli twoja dziewczyna uwielbia podróżować lub ma bzika na punkcie przygód, to jest to jeden z tematów, o których zawsze możesz rozmawiać razem. Niewiele osób nie lubi podróżować. Tak więc, jeśli chcesz, aby dyskusja na fb i na żywo była bardziej interesująca, zawsze możesz popisać i porozmawiać o miejscach do których dziewczyna chciałaby się udać.

22. Siły nadprzyrodzone, zjawiska paranormalne

Świat poza tym ludzkim, oczywistym od zawsze fascynował ludzi. Sporo dziewczyn lubi gadać o takich rzeczach. W dobrych okolicznościach możesz to ciekawie wpleść w treść rozmowy i lekko zmienić emocje, które wam towarzyszą.

Teraz, gdy masz solidne podstawy do rozmawiania z dziewczynami, możesz pójść o krok dalej, korzystając z tych pomocnych przewodników: Umiejętność flirtowania z dziewczyną to kolejny krok w rozmawianiu i pisaniu z dziewczyną.

Oto, jak wybrać to o czym rozmawiać z dziewczynami:

1. Zacznij powoli, nie poświęcaj jej całej uwagi

W razie wątpliwości, wycofaj się. Chociaż możesz chcieć dać z siebie 100% sił, jeśli naprawdę ją lubisz, to poświęcenie kobiecie 100% procent swojej uwagi to pewny sposób na to, aby ją od siebie oddalić i stać się nieatrakcyjnym facetem w jej oczach. Zachowaj spokój i swobodnie podejdź do tematu od samego początku, a następnie gdy poczujesz, że jest zainteresowana możesz włożyć w to więcej uwagi i sił.

2. Na jakim etapie znajomości jesteście

Czy właśnie ją poznałeś, czy jest to stara przyjaciółka? Status twojej relacji z nią określa, o czym powinieneś porozmawiać. Nie chcesz podejmować głębokiej, osobistej rozmowy z właśnie poznaną przez Tinder dziewczyną.

3. Słuchaj

Zwróć uwagę na to, co ona mówi, a następnie postaraj się dotrzymać kroku. Możesz być zaskoczony, jak dziewczyny lubią to gdy faktycznie ich słuchasz, a potem wplatasz to w treść rozmowy.

4. Szukaj jej wątków konwersacyjnych

Nawet mając na uwadze wszystkie najlepsze, najbardziej angażujące tematy, wciąż nie wiesz dokładnie, kiedy o nich mówić. Ale nie martw się, ponieważ większość kobiet nieustannie sugeruje, o czym chce (a co ważniejsze nie chce) mówić.

Podsumowując

Dzięki tym rozmowom z dziewczyną wszystko jest możliwe. Teraz, gdy wiesz, jak rozmawiać z dziewczynami, czas spotkać się z niektórymi i poćwiczyć. Za każdym razem, gdy rozmawiasz lub piszesz z dziewczyną, staje się to trochę łatwiejsze.

Oczywiście wiedza o tym, o czym rozmawiać i pisać z dziewczynami, pomaga, gdy zastanawiasz się, jak zdobyć dziewczynę, ale to nie powinna być twoja główna motywacja. Jeśli nauczysz się rozmawiać z dziewczynami, aby być po prostu lepszym rozmówcą i bardziej wszechstronną osobą, romans stanie się naturalny.

Ważniejsze niż to, co mówisz, to jak to mówisz. Zawsze bądź przyjazny, uprzejmy i pełen szacunku. Nawet jeśli twoja rozmowa jest nudna, twoje niewerbalne wskazówki, maniery i ogólne zachowanie mogą ją oczarować. Bądź pewny siebie i uwierz w siebie. Pamiętaj: ona też się denerwuje. Wykorzystaj to doświadczenie i baw się dobrze.