Jak znaleźć dziewczynę – ponad 20 sprawdzonych sposobów

W tym artykule dowiesz się jak znaleźć dziewczynę oraz gdzie znaleźć dziewczynę. Samo szukanie dziewczyny może wydawać Ci się na początku długim procesem. Jeśli tak to ten poradnik jest dla Ciebie. Dzięki niemu znajdziesz sprawdzone sposoby jak znaleźć dziewczynę. Uczenie się, jak sprawić, aby dziewczyna Cię polubiła, wraz ze zwiększeniem własnej pewności siebie, ostatecznie sprawi, że Twoje życie będzie o wiele, wiele łatwiejsze i prawdopodobnie będziesz się nim cieszyć bardziej!

Jak znaleźć dziewczynę w kilku prostych krokach

W skrócie, możesz zdobyć dziewczynę, aby Cię polubiła w 4 prostych krokach:

 1. Miej mentalność obfitości. Na tej planecie jest 7-8 miliardów ludzi i jeśli traktujesz ją tak, jakby była jedyną, to pokazuje, jak bardzo jesteś zdesperowany.
 2. Nie goń za nią, goń za lepszym sobą. Zaufaj mi… posiadanie dwóch osób goniących się nawzajem jest o wiele piękniejsze niż jedna goniąca drugą. Jeśli dziewczyna Cię nie lubi, to zmień to co możesz i stań się lepszym sobą.
 3. Podstawowa higiena i maniery. To jest super proste, aby wziąć prysznic, ogolić się, ubrać się ładnie i użyć wspólnych manier; a one przechodzą długą drogę!
 4. Zrozumienie prostych zasad przyciągania. Zdobycie sympatii ludzi jest umiejętnością i tak jak gra na pianinie czy gotowanie omletu, możesz stać się lepsza dzięki doskonałej praktyce. Znajomość atrakcyjnego języka ciała, jak płynąć rozmowę i nailing czynnik zaufania są wszystkie klucze do przechodzenia od uzyskania dziewczyna lubi cię do ostatecznie uczynić ją zakochać się w tobie.

Gdzie znaleźć dziewczynę

Zacznij od przeanalizowania sceny. Co robisz? Czy jesteś z przyjaciółmi? Czy to wygląda zabawnie czy nudno? Wybierz więc czas, kiedy jesteś sam lub nie jesteś w środku rozmowy i zdecyduj, czy podejść samemu, czy z przyjacielem, jeśli jesteś zbyt zdenerwowany. Postaraj się zaszczepić w sobie pewność siebie. 

gdzie poznać dziewczynę

Jak spotkać się z kobietami Po wykonaniu pracy domowej, nadszedł czas, aby dowiedzieć się, jak spotkać się z kobietami, aby zobaczyć, czy naprawdę nauczyłeś się czegoś. Jest to właściwie dość łatwy krok, ponieważ prawdopodobnie wiesz, gdzie znaleźć dziewczyny i jak poznać dziewczynę. Dziewczyny są dosłownie wszędzie, w klasie lub w pracy, w barze, w klubie, na imprezie ze wspólnymi przyjaciółmi i w wielu innych miejscach. To co musisz zdecydować to gdzie jest Ci najwygodniej spotkać się z kobietą i jak najlepiej wyglądać podczas robienia tego. Jak podejść do dziewczyny To może być trudne dla mężczyzn zmagających się z obaleniem, ale jest to ważna część zdobywania dziewczyny, więc musisz nad tym pracować. Na szczęście zorientowanie się, jak podejść do dziewczyny może być o wiele łatwiejsze. 

To pomoże Ci przezwyciężyć wszelkie dyskomforty z tym jak znaleźć dziewczynę. Jak rozmawiać z dziewczynami Teraz dochodzimy do ważnego kroku w robieniu dziewczyny: rozmawianie z dziewczynami. Jest to naprawdę duża przeszkoda dla niektórych facetów i powód ich zdenerwowania. 

Jednakże, jeśli chcesz wiedzieć, jak rozmawiać z dziewczynami, wszystko, co musisz zrobić, to znaleźć coś do powiedzenia.Brzmi to łatwo prawda? Wystarczy skorzystać z tych wskazówek, aby zawsze mieć dobre zdanie, aby rozpocząć rozmowę z i mieć rozmowę. Wskazówka: zacznij rozmowę z dziewczyną z dziewczyną i pracuj od początku rozmowy. Te pozwalają Ci rozpocząć komentarz lub pytanie, które naprawdę steruje rozmową w kierunku, w którym chcesz. Mogą one być niesamowicie elastyczne dla Twojej osobowości i sytuacji. 

Jak znaleźć dziewczyne w internecie?

Czy czujesz, że to nadal nie działa? Spraw, aby się dobrze bawiła, a ona będzie chętna do kontynuowania rozmowy. Ale jak sprawić, aby dziewczyna się śmiała? Cóż, możesz zacząć od kilku zabawnych pytań. dziewczyna w kieszeni. Jako startery rozmowy, mogą one być niezwykle adaptowalne. Możesz dostać je do bycia zabawnym, prosząc ich, aby opowiedzieli ci o najbardziej żenującej transakcji biznesowej, lub możesz sprawić, że będą się śmiać po raz pierwszy, pytając, czy wolisz jeść swoje życie z bananami tylko lub zawsze banany chcą pachnieć.

Ona równoważy zabawne z kilkoma komplementami, więc dziewczyny dadzą jej znać, że jesteś zainteresowany. Nie martw się o to, jak pogratulować dziewczynie, to jest bardzo proste. Sztuką jest upewnić się, że komplement naprawdę mówi do ciebie i nie jest zbyt oczywisty. Powiedz jej, że ma dobry gust opisując rodzaj muzyki lub filmów, które lubi, lub powiedz jej, że jest zabawna i bardzo łatwa w rozmowie, więc wie, że dobrze się bawisz. Zawsze możesz jej powiedzieć, że jest piękna. później, ale zacznij od trochę więcej osobowości. 

Wskazówka: Wiedz, kiedy odebrać Czy to koniec rozmowy, czy rozmowa, która po prostu nie rusza z miejsca, musisz wiedzieć, kiedy wyjść. świetna rozmowa, nie czekaj zbyt późno.Wymyśl wymówkę i wyjdź, zanim ona się tobą znudzi. Jeśli po prostu nie klikniesz, zrób dokładnie to samo, z wyjątkiem kroku 8. Nie ma wstydu, że Ci się nie udało. Spróbuj z inną dziewczyną.

Gdzie znaleźć dziewczynę?

W świecie, w którym twoja uwaga może iść wszędzie, jest to jedna z najcenniejszych rzeczy, jakie możesz dać dziewczynie. Jeśli chcesz ją, zwróć na nią uwagę, a nie tylko na kilka minut.

Patrz jej w oczy, gdy z Tobą rozmawia i notuj mentalnie wszystkie rzeczy, o których ona mówi, jeśli będziesz mógł o tym wspomnieć w późniejszych rozmowach, to ona poczuje się wyjątkowo i zacznie cieszyć się Twoją obecnością.

Wskazówka, która jest przeciwieństwem tego jest, aby nie dać jej całą swoją uwagę. Niektóre dziewczyny będą bardziej przyciąga do ciebie, jeśli nie zginać do jej każdej woli. W rzeczywistości udowodniono, że kobiety są bardziej przyciągane do facetów, których uczucia nie są dla nich jasne. 

Jest to kontrowersyjny temat w świecie podrywu, a faceci są podzieleni mniej więcej 50/50 w tej kwestii: 

    Bądź autentyczny i szczery i daj dziewczynie, którą lubisz uwagę, tak jak byś chciał, gdybyś był tutaj. 

Moim zdaniem to, co naprawdę się liczy, to dziewczyna, którą gonisz. Opcja 1 zazwyczaj działa lepiej na jednonocną przygodę. Opcja 2 zazwyczaj działa lepiej, jeśli Twoim celem jest długoterminowy, zaangażowany związek. Wybierz swoje podejście do podrywu ostrożnie!

Jak znaleźć dziewczynę – zacznij od siebie

To jest jak, dosłownie fundament rozpoczęcia wielkiego związku i da ci bazę wyjściową, aby ona cię lubi. Pomyśl o tym w ten sposób. Powiedzmy, że ktoś próbuje sprzedać Ci tę niesamowitą nową książkę z wszelkiego rodzaju tajnych formuł życia w nim, który sprawi, że bogaty, szczęśliwy, dostać 6 pack w 3 dni i stać się nowym liderem na świecie.

Cóż, kupujesz ją, ponieważ marketing i opakowanie książki wygląda świetnie, ale potem otwierasz ją i wszystko, co mówi to “życie jest krótkie, nie potrzebujesz tych rzeczy, kup więcej książek, aby uzyskać lepsze porady”.

Aby być naprawdę atrakcyjnym, musisz mieć swoje własne życie, pracując nad sobą!

Kiedy próbujesz wejść w związek lub sprawić, by dziewczyna Cię polubiła i masz nudne życie, to jest dosłownie to, co robisz. Sprawiasz, że opakowanie wygląda świetnie, ale w rzeczywistości… nie masz życia. 

Wyobraź sobie, że masz tak niesamowite życie i robisz niesamowite rzeczy, że mówisz: “Hej dziewczyno, naprawdę cię lubię i cieszę się, że masz cię w pobliżu, chcesz się umówić?” i to wszystko, czego potrzeba. Jak znaleźć dziewczynę? Spraw, aby Twoje życie osobiste było interesujące, a dziewczyny będą do Ciebie same przychodzić. 

(Mam cały szczegółowy artykuł o pytaniu dziewczyny, jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej)!

Miej interesujące hobby lub pasję hobby, aby znaleźć dziewczynę

Oto kolejna super ciekawa wskazówka, którą trudno znaleźć w innym miejscu w Internecie. Dosłownie mając tylko jedną pasję sprawi, że będziesz wydawać się bardziej interesujący.

Twoje hobby może być cokolwiek, że jesteś pasjonatem, tylko upewnij się, że jest to prawdziwa pasja, a nie fałszywe. Gdybym powiedział, że kocham piły łańcuchowe i rzeźbić sztuki piły łańcuchowej w moim wolnym czasie, ale ja rzeczywiście nie, iskra nie będzie tam i dziewczyna nie będzie go zobaczyć.

Podejmij decyzję: Chcesz czy potrzebujesz dziewczyny?

Jak znaleźć dziewczynę?

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, bez względu na to, co jeszcze masz na myśli, jest zobowiązanie się do tego procesu. 20 kroków, aby zrobić cokolwiek sugeruje pewien poziom zaangażowania, a to nie jest inaczej.

Więc usiądź, spójrz sobie w oczy w lustrze i powiedz: Potrzebuję dziewczyny. Posiadaj to pragnienie i użyj go, aby zainspirować Cię do pracy w kierunku swojego celu, aby zdobyć dziewczynę.

Aby naprawdę to osiągnąć, musisz być gotów podążać za każdym krokiem i nie poddawać się. Nie zniechęcaj się. Osiągniesz wyniki. Ale musisz tego chcieć.

Zdecyduj, jak poznać, że znaleziona dziewczyna jest właściwa 

Nigdy nie będziesz znał odpowiedzi na to pytanie całkowicie. Chemia relacji jest zabawna jak to. Nie można przewidzieć dokładnie, kto będzie idealny dla Ciebie i vice versa.

Ale nadal możesz dać sobie trochę przewagi, wiedząc, czego chcesz w dziewczynie i czego nie chcesz.

Ustalenie standardów pomoże ci uniknąć popełniania błędów w randkach i związkach lub wyglądania na zbyt zdesperowanego.

Więc, czego chcesz w idealnej dziewczynie? Czy chcesz dziewczyny takiej jak Ty, czy takiej, która wyprowadzi Cię z Twojej strefy komfortu?

Nie musisz po prostu szukać tego rodzaju dziewczyny, ale odpowiedź na pytanie “kogo chcę być moją dziewczyną?” i “dlaczego chcę mieć dziewczynę?” są tak samo ważne, jak odpowiedź na pytanie “jak zdobyć dziewczynę?”.

Zrozum dziewczyny żeby wiedzieć jak je znaleźć

Odwieczna trudność, o której wszyscy wiemy, że musimy się w niej pogrążyć: zrozumienie kobiet.

Jak znaleźć dziewczynę z którą będziesz nadawać na tych samych falach? Nigdy nie odpowiesz na to pytanie całkowicie, ale musisz pracować nad znalezieniem kilku odpowiedzi, jeśli chcesz wiedzieć, jak znaleźć dziewczynę.

W rzeczywistości nie jest to takie trudne. Kobiety, tak samo jak mężczyźni, chcą być szanowane. Chcą czuć się atrakcyjne, ale nie pozwolić, aby to była jedyna rzecz, którą ktoś zauważa o nich. Chcą być słuchane i zachęcane.

Zasadniczo pomyśl o większości swoich potrzeb emocjonalnych, a następnie spróbuj sobie wyobrazić, jak byś się czuł, otrzymując uwagę, którą chcesz dać dziewczynie.

Gdzie znaleźć dziewczynę

Jak poznać dziewczynę w pracy?

Pracuj w restauracji, jeśli chcesz poszerzyć swój krąg towarzyski i poprawić swoje umiejętności komunikacyjne w tym samym czasie. Jeśli kiedykolwiek pracowałeś w restauracji, będziesz wiedział, dlaczego jest to jedno z najłatwiejszych miejsc na świecie, aby poznać kobiety.

Większość dziewczyn szuka rzeczy do zrobienia po zakończeniu pracy. Chociaż, sama praca prawie zawsze będzie wyczerpująca i do bani.

Festiwale

Nie musisz być dzieckiem, aby na nie pójść. Weź, na przykład, średniowieczny festiwal, który jest zabawa dla każdego faceta stary i młody.

Pamiętaj, że istnieją wszelkiego rodzaju różne tematy, nie tylko klasyczny festiwal większość z nas ma tendencję do myślenia. Można również spróbować festiwali muzycznych, jeśli to jest bardziej twoja prędkość.

Plaża

Jeśli masz plażę w pobliżu, to nie przegap okazji, aby spotkać tam kobiety. Plaża to zabawne miejsce do spędzania czasu i spędzania dnia. Więc, jesteś prawdopodobne, aby uruchomić do kobiet, które są już o dobry czas, który sprawia, że o wiele łatwiej iskra się rozmowy.

Dodatkowo, ponieważ jesteś na plaży, jesteś prawdopodobnie tam być aktywne, czy jest to gra w siatkówkę plażową, surfing, lub pływanie. Więc, znajdź kobiety z tymi podobnymi zainteresowaniami i zobacz, gdzie to idzie.

Imprezy charytatywne

Te rodzaje imprez są zawsze świetne miejsce na randkę, ale są one również doskonałym miejscem do odpowiedzi na pytanie jak znaleźć dziewczynę. Ponownie, jest to o wiele łatwiej rozpocząć rozmowę z kobietą, gdy są wspólne interesy i uczestnicząc w pewnym fundraisingu lub maraton pokazuje, że przynajmniej już mają, że we wspólnym.

Jeśli jest to impreza charytatywna, to będzie więcej niż prawdopodobne, że będzie otoczony przez dobrych i podobnie myślących ludzi.

Jak znaleźć dziewczynę w UK?

Jeśli jesteś w społeczności , poznasz swoich sąsiadów, co znowu rozszerza twój krąg towarzyski. Niektóre miejsca mają nawet spotkania, gdzie społeczność wychodzi do restauracji w różne weekendowe i powszednie wieczory.

Oczywiście, zawsze możesz zrobić to, co zrobił mój sąsiad. Lubił grać w tenisa, więc stworzył wokół tego klub społecznościowy. Garstka innych mieszkańców dołączyła do niego, a wśród tej grupy jest wiele kobiet. 

Pamiętaj jednak, że on nie tylko znalazł innych, z którymi mógł cieszyć się grą na korcie. W tym samym czasie powiększył również swój krąg towarzyski.

Okazje są tuż przed Tobą.

Bezpośrednio przed tobą, gdzie możesz spotkać się z kobietami

Odłóż ten cholerny telefon! Podczas gdy ty piszesz do swojego przyjaciela o tym, jak trudno jest znaleźć kobietę, dziewczyna twoich marzeń jest dosłownie tuż przed tobą. Tylko Ty jesteś zbyt zajęty, aby ją zauważyć, ponieważ Twoje oczy są przyklejone do ekranu.

W rzeczywistości, ten scenariusz prawdopodobnie odgrywa się setki razy dziennie zarówno wśród mężczyzn jak i kobiet.

Nawet jeśli po prostu sprawdzasz pocztę, surfujesz po sieci, cokolwiek, ten sam układ powyżej ma zastosowanie. Kiedy czekasz w kolejce, a ty biczujesz swój telefon, w zasadzie mówisz reszcie świata, “zostałeś zamknięty”.

Jak poznać dziewczynę?

Pewnie, że wyparowały wraz z erą Internetu; nie oznacza to jednak, że nie są to świetne miejsca dla każdego mężczyzny, który chce się dowiedzieć jak znaleźć dziewczynę. Prawda jest taka, że mnóstwo kobiet, zarówno starych jak i młodych, udaje się tam w weekendy, aby sprawdzić i przeczytać nowe książki.

Wesela i lokalne imprezy

Jeśli jesteś zaproszony, idź. Gdy zdecydujesz się iść, musisz zdecydować, na czym się skupić. Czy zamierzasz być zabawny, społeczny facet? Twój chłodny, pewny siebie i naturalne ja? Jeśli wyglądasz tak, jakbyś dobrze się bawił, kobiety z większym prawdopodobieństwem podejdą do ciebie i porozmawiają z tobą.

Jeśli zachowujesz się nieśmiało i niezręcznie na weselu, możesz faktycznie odpychać kobiety. Kobiety są naturalnie przyciągane do pewnych siebie mężczyzn, więc wejdź na ten ślub solo z podniesioną głową i zobacz co się stanie!

Czy dziewczyna, którą znalazłeś jest dla Ciebie?

 1. Jak dowiedzieć się, czy ona jest dla ciebie tą właściwą, bez względu na to, czy jest to na poziomie seksualnym, emocjonalnym czy intelektualnym?
 2. Zamknij się i słuchaj!
 3. Słuchaj tego, co ona mówi. Posłuchaj, jak mówi o pewnych rzeczach. Słuchaj jej niewerbalnych znaków i sposobu, w jaki wchodzi w interakcje z Tobą i z innymi.
 4. Czy interesują Was te same rzeczy?
 5. Czy ona ma takie same przekonania?
 6. Czy traktuje Ciebie i innych ludzi z szacunkiem?
 7. O czym mówi, kiedy mówi o swojej przyszłości?
 8. To wszystko są ważne pytania, na które możesz odpowiedzieć okazując zainteresowanie, będąc cierpliwym i słuchając tego, co ona mówi.

Jak znaleźć dziewczynę? Pokaż dziewczynie autentycznego siebie

Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, czy kobieta ma takie same przekonania, podobne zainteresowania i podobny pomysł na przyszłość, jest pokazanie jej swojego autentycznego ja. 

Mam na myśli, że możesz udawać ekstrawertycznego potwora imprezowego, ponieważ chcesz zamienić gorącą alkoholową laskę imprezową w swoją dziewczynę, ale czy to jest naprawdę to, czego chcesz jako introwertyczny facet, którym jesteś?

Jak znaleźć dziewczynę w takim przypadku? To, czego wielu facetów nie zdaje sobie sprawy, to fakt, że dziewczyna może być zabawna na noc, ale koszmar na więcej niż tydzień. Niektóre kobiety po prostu nie są dla ciebie dobre.

Ze względu na fakt, że twoim celem jest znalezienie idealnej dziewczyny, autentyczność jest koniecznością. Możesz być w stanie udawać kogoś, kim nie jesteś przez dzień lub dwa, ale nie będziesz w stanie tego zrobić przez rok lub dwa.

A nawet jeśli byłbyś w stanie udawać kogoś, kim nie jesteś, czy naprawdę tego chcesz?