Jak flirtować z kobietą – 6 praktycznych porad

Czy wiedziałeś, że większość kobiet uwielbia gdy się z nimi flirtuje ? Ma to swoje korzyści:

  • Flirt sprawia, że kobieta czuje się dobrze w Twoim towarzystwie
  • Flirt daje wskazówkę na temat Twojego pożądania kobiety
  • Flirt uchyla rąbka tajemnicy, co może się wydarzyć, ale nigdy nie gwarantuje co się wydarzy
  • Flirt cieszy się z przebywania wokół kobiet i sprawia, że czują sie one dobrze

Tak wielu mężczyzn chce osiągnąć wszystkie powyższe punkty, ale dlatego, że brak im doświadczenia lub po prostu, nie wiedząc, jak flirtować, konsekwentnie decydują, że w związku z tym, że skoro nie są naturalnie dobrzy w flirtowaniu, to najlepiej trzymać się od niego z daleka i w ogóle nie flirtować.

Chcesz nauczyć się flirtować z kobietami? Wystarczy, że klikniesz w zdjęcie poniżej masz listę kilku portali na których możesz potrenować! Taki trening to świetna metoda, dzięki której przełamiesz swój strach i stres przed kobietami.

Ale chodzi o to, że nie każdy musi być od urodzenia w tym dobry, ale same flirty można całkowicie wymyślić, nauczyć się i nadal być efektywnym i uzyskiwać wspaniałe rezultaty.

Jak flirtować z kobietami

Widzisz, w tym rzecz, że flirtowanie jest czymś, co obejmuje wszystkich i jest to duża część uwodzenia, randkowania. Choć często mówi się, że kobiety częściej niż mężczyźni flirtują, bo wiedzą, jak przerzucić włosy, przygryźć wargi i dotykać mężczyzn, gdy jest to potrzebne, mężczyźni mogą nauczyć się wiele o kobiecym flircie i wykorzystać to, czego nauczyli się na własną rękę.

Pierwszą rzeczą, którą trzeba mieć na uwadze to, że jeśli chcesz flirtować z kobietami, wasze intencje muszą być zsynchronizowane. Oznacza to, że jesteś w stanie nadawać na tych samych falach jak one oraz nie chcesz być tylko osobą, która wszystko kontroluje, choć niektórzy faceci lepiej funkcjonują w ten sposób, ale chętnie spełnisz marzenia swojej dziewczyny i pozwól jej zrobić więcej w Twoim kierunku, dzięki czemu będzie chciała z Tobą spędzić więcej czasu.

Właściwie zacznij

Można zacząć od śmiania się z żartów i bycia zabawnym. Marilyn Monroe powiedziała kiedyś, że to takie łatwe dla kobiet, aby dać Ci to, czego chcesz i rób, co tylko chcesz im zrobić, jeśli tylko wiesz, jak ją rozśmieszyć i sprawić, że czują się dobrze. Lubią również to, kiedy one mogą mieć odpowiednią rozmowę z Tobą, gdzie mogą nauczyć się czegoś od ciebie i vice versa. Oczywiście, faceci często nie lubią mówić, ale jako facet, jest w porządku jeśli otworzysz się na kobietę i znajdziecie coś o czym możecie porozmawiać zamiast po prostu pozwolić kobieta zrobić wszystko. Jeśli chodzi o rozmawianie, można zacząć od prostego tekstu i pozwolić konwersacji płynąć. Kluczem jest doprowadzenie swoich słów do końca oraz upewnić się, że istnieje w nich pewna konsekwentność.

Czytanie może również dużo Tobie pomóc. Należy przeczytać kilka wskazówek na temat zdobywania pewności siebie, nie będąc aroganckim, a jednocześnie upewniając się, że używasz właściwych słów, aby przyciągnąc uwagę kobiety. W wielu aspektach, umiejętność czytania języka ciała jest niezbędna również. Są chwile, kiedy kobiety nie będą chciały z Tobą porozmawiać, lub skorzystają z gestów, które mogą być mylące na początku, ale po ich zrozumieniu, będziesz wiedzieć więcej o dziewczynach również. Wszystko co musisz zrobić, to poświęcić im uwagę i będą myśleć, że jesteś dobrym człowiekiem, a Ty jesteś w stanie zrobić, to co jest dobre dla nich, co w konsekwencji uznają za atrakcyjne, a w ten sposób mogą pomyśleć o tym, aby zaprosić Cię do siebie !

Dokończ to co rozpocząłeś

Następnie, w celu przyciągnięcia dziewcząt, upewnij się, że nie muszą czekać na Twoją decyzję. Dziewczyną trudno na początku Tobie zaufać, więc musisz sprawić, że są one dla Ciebie ważne, nie tylko poprzez słowa, ale poprzez czyny. Jeśli chcesz, aby się uśmiechnęły, to nie dawaj im poczucia, że to wszystko to tylko gra między wami i że już Cię nie obchodzi. Ważne jest, aby stworzyć poczucie spójności i upewnić się, że jesteś skłonny podać jej pomocną dłoń, gdy jest potrzebna, ponieważ jest to duży znak miłości, a dziewczęta nienawidzą, kiedy nie mogą poczuć miłości i wysyłasz jej mieszane sygnały!

Następnie, w celu zrozumienia tego, czego chcą, trzeba umieścić ich priorytety ponad swoje, ponieważ chcą niepodzielnej uwagi. Podziel się z nimi swoimi uczuciami zamiast zachowując wszystkie swoje uczucia w pojemniku. Są też chwile, kiedy należy unikać rozmowy z inna dziewczyną przez internet lub dawać informacje na każdy temat. Niektóre dziewczyny też potrzebują prywatności !

Jeśli wybierasz się na spotkanie, należy to zrobić w miejscu, które jest korzystne dla niej tak, aby ona czuła się bezpiecznie. Zaczerpnij rady od jej przyjaciół lub ludzi, którzy znają ją dobrze, dzięki temu wiesz, co robić, a następnie spraw, aby poczuła się wyjątkowo, organizująć randkę w niezapomniany sposób. Przygotuj jej ulubione jedzenie, oglądaj film, który lubi, i spraw, by poczuła się najważniejszą osobą na świecie w tej chwili.

Wiedz co robić

Unikaj dotykania jej, gdy ona nie czuje się jeszcze komfortowo, jednak spójrz jej w oczy tak, żeby widziała, jak szczery jesteś i przestań sprawdzać swój telefon ! Pamiętaj, że jest teraz z Tobą i to właśnie na tym trzeba się skupić, a powiadomienia można sprawdzić później. Zauważ wszystko co jest w niej szczególnego i sprawiaj jej komplementy, prawdziwy mężczyzna nie będzie boi się sprawić, aby dziewczyna poczuła się wyjątkowo i nie boi się być miły! A jeśli dopiero zaczynasz randkować, proszę powstrzymaj się od mówienia negatywnych lub niepotrzebnych komentarzy. Większość dziewczyn jest wrażliwa i nienawidzą słuchać rzeczy, które sprawiają, że czują się źle na swój temat, zwłaszcza od osób, z którymi nie czują się jeszcze komfortowo. Nie sabotuj relacji, zanim jeszcze się zacznie!

Można również dowiedzieć się wiele z mediów. Oglądaj filmy, czytaj książki i słuchaj muzyki, a dowiesz się co nieco na temat flirtu i randkowania z kobietami. Najważniejsze jest, jednak, aby działać, podchodzić, nieustannie nawiązywać nowe relacji z kobietami, przełamywać swoją strefę komfortu, abyś mógł zweryfikować to czego nauczyłeś się już w internecie. Inwestuj w siebie, a na pewno kobiety docenią, że chcesz się stać lepszym mężczyzną dla nich !

Idź na całość

Związki są dobre, ale jeśli chcesz przenieść je na następny poziom to zaplanuj, co chcesz robić i gdzie chcesz, aby Twoje relacje zmierzała. I upewnij się, że jesteś w stanie zrobić wielkie kroki i dokonać wielkich gestów. Nieważne jak tandetnie brzmią, dziewczyny je uwielbiają, a jeśli chcesz, aby dziewczyny Cię lubiły i kochały to trzeba na to zasłużyć !!

Powodzenia !