7 prostych rzeczy, które możesz zrobić teraz, aby natychmiastowo poprawić Twoje relacje z kobietami

1.Niezależnie od humoru wychodź i działaj 

Miałeś to setki razy. Wyszedłbyś dzisiaj do klubu, galerii, baru, muzeum, parku, [ wstaw dowolne miejsce, gdzie możesz poznać pożądane przez Ciebie obecnie kobiety ], ale niestety masz zły humor, nie masz ochoty z nikim rozmawiać, a na samą myśl o tym Cię mdli. Wystarczy jedna rzecz, by sobie z tym poradzić – akceptacja. Wiadomo, że ważne są pozytywne wibracje, ale ważniejsza jest szczerość. Jeśli podejdziesz do kobiety udając, że masz tony energii i będziesz starał się mówić na siłę, ona to zauważy. Zamiast tego bądź spójny z samym sobą , zaakceptuj to jakim jesteś obecnie. to normalne, że po 8 godzinach żmudnej pracy w samotności, nagle wychodząc pomiędzy ludzi nie masz ochoty na naruszanie Twojej przestrzeni. Kluczem do wejścia w ten pozytywny, pożądany stan jest to, abyś nie opierał się temu jak się teraz czujesz. Bazując na przykładzie, zamiast bycia spiętym, myślenia “Nie czuję się towarzyski”, obejmij swoje uczucia i wyraź siebie, możesz nawet powiedzieć do swoich znajomych “Wiecie, nie jestem dzisiaj towarzyski, ale to zupełnie spoko” , jeśli zamiast tego będziesz się opierał to działasz w imię zasady “Czemukolwiek się opierasz, podtrzymujesz to”. Dlatego zmień swoje nastawienie i mów do siebie “Wiem, że czuję się dzisiaj nieco społecznie niezręczny, czuję presję, mam lęk, boję się ” i najważniejsze: ” i to jest w porządku “. Możesz nawet to powiedzieć do pierwszej grupy kobiet jaką dzisiaj spotkasz: “Hej , jestem mega spięty , jesteście dzisiaj pierwszymi osobami do których dzisiaj zagadałem, ale zrobiłem to i tak, jestem Kamil” i tyle wystarczy, pamiętaj, że kobieta zawsze doceni Twoją szczerość i spójność z samym sobą i z pewnością zareaguje o wiele pozytywniej niż na kolejny beznadziejny tekst na podryw o tym jak to jej ojciec nie był piekarzem bo ma niezłe bułeczki.  

2.Nie szukaj walidacji ze strony kobiet

Podchodząc do kobiety nie zastanawiaj się co mogę zrobić żeby mnie polubiła, nie bądź tym małym chłopcem, który potrzebuje jej walidacji. Zamiast tego bądź facetem, który zna swoją wartość i nie oczekuje potwierdzenia tego przez innych.

3.Przestań się pochylać w jej stronę 

To typowa sytuacja, która można doskonale zauważyć w klubach, gdzie nawet gdy czasem nie jest głośno przystawiasz się do jej ucha, na ulicy, gdy pochylasz się w jej stronę. Takie zachowania mówią same za siebie “Jestem taki szczęśliwy, że mogę teraz z tobą rozmawiać”. Ostatnia rzecz, którą chcesz żeby dziewczyna wiedziała to ta, że jesteś niezwykle podekscytowany, że możesz z nią porozmawiać. To wysyła sygnały, że nie masz doświadczenia, nie idzie Ci w relacjach z kobietami i wreszcie – jesteś mało wartościową osobą. Dlatego odsuń się, wyprostuj, daj jej pole do popisu, pozwól jej na to, by to ona zbliżyła się do Ciebie i jeśli stworzysz chociaż odrobinę zainteresowania ona z pewnością to zrobi.

4.Przestań pytać o pozwolenie 

Zamiast pytać Zatańczymy ? Mogę dostać Twój numer ? Gdzie chcesz dzisiaj zjeść kolację? I najgorsze ze wszystkich Mogę Cię pocałować ? Nie dość, ze brzmi to kiepsko to takie pytania powodują, ze mózg kobiety będzie szukał powodów, aby nie zrobić tego o co prosisz. Dodatkowo wyjdziesz na faceta, który boi się odrzucenia, co jest wartością zdecydowanie nieatrakcyjną dla kobiet. Zamiast tego sugeruj, po prostu zrób na co masz ochotę i zobacz co się wydarzy. 

5.Wyjmij ręce z kieszeni, wyprostuj się

Nie możemy bagatelizować faktu, iż nasze ciało i umysł to jedność. Dlatego tez siedząc skulony, z skrzyżowanymi rękoma i skuloną głową wysyłasz informacje do swojego mózgu, ze jesteś w sytuacji stresującej i nie jesteś pewny siebie, zaczynają się obawy, a umysł wchodzi w defensywę – myśli tylko jak uniknąć relacji z kobietą, paraliżuje podjęcie każdego działania. Zmień pozycje na bardziej otwartą, stojąc nie podpieraj ściany, rozstaw nogi szeroko, ramiona nieskrzyżowane, wyprostuj się, weź 3 głębokie oddechy. Pozostając w tej pozycji przez kilka minut Twój mózg uzna, że znajdujesz się w sytuacji, dla Ciebie komfortowej, w której czujesz się dobrze, dzięki temu będziesz mógł skupić się nad tym podjęciem akcji i poczujesz się pewniejszy siebie. Zyskaj na pewności siebie dzięki prostej zmianie pozycji ciała

6.Pokonaj strach przed odrzuceniem

Przyzwyczaj się do tego, że uczysz się nowej umiejętności i to oczywiste, że będziesz odrzucany, będziesz odnosił porażki, aż do momentu gdy będziesz robił to dobrze. Nawet najlepszym zdarza się zostać totalnie olanym na starcie, lecz w uwodzeniu nie zawsze wszystko zależy wyłącznie od Ciebie. Jednak najlepszych w tej branży cechuje to, że każde nieudane podejście analizują, wykrywają swoje słabe punkty i nad nimi pracują. Częste porażki pozwolą Ci pozbyć się strachu przed odrzuceniem, przez co będziesz pewniejszy siebie.

7.Pracuj każdego dnia na swój sukces 

Aby osiągnąć sukces w dziedzinie uwodzenia kobiet ważne jest codzienne podejmowanie działania. Powinieneś to wiedzieć bez gadania, ale samo czytanie poradników, oglądanie filmików nie zaprowadzi Cię do miejsca, w którym chcesz się znaleźć. To są tylko narzędzia, teraz czas na działanie. Wychodź codziennie, nawiązuj nowe kontakty i jeśli na początku Ci nie idzie pamiętaj, że uwodzenie nie zamyka się tylko na rozmowie z kobietą. To o wiele większy obszar życia, dlatego nie ograniczaj się do poznawania tylko kobiet, lecz buduj wartościowe relacje, poznawaj jak najwiecej ludzi i powiększaj swoją sieć społeczną, dzięki czemu idąc gdziekolwiek każdy będzie myślał, że znasz tutaj wszystkich, gdy tak naprawdę to może być Twój pierwszy raz w danym klubie.